Skip to main content

Tiskový design

Tvořím poutavé plakáty, příjemná menu do restaurací, katalogy, nabídky či kompletní design materiálů pro výběrová řízení a presentace. Navrhnu vám design obalů vašich produktů, design produktových listů jak pro tisk tak i pro web, vytvořím návrhy firemního textilu, nebo navrhnu vzhled vaší prodejny či obchodu..... prostě a jednoduše: vy si řekněte a já vám zašlu rád cenovou nabídku.

Za naší prací jsou vidět výsledky.  Prohlédněte si v tomto menu pár ukázek naší práce v oblasti tiskového designu a poptejte cenu a časový rámec ještě dnes. 

DOMAIN BOOTH

Zakázkové certifikáty

Zakázkové certifikáty pro certifikační autority, dárkové certifikáty nebo vysvědčení... vše Vám připravíme dle Vašich požadavků v několika grafických návrzích. 

PARADISE TRIPPIES

NFT roadmapy

Vytváříme grafiku pro crypto svět. Od NFT po přidruženou grafiku jako jsou road-mapy, white-listy, bannery na sociální sítě a weby, grafiku pro aplikace a spoustu dalšího grafického obsahu. 

I.S.R. Auto - Audi/VW

hanger

Připravíme pro Váš autosalón design habgerů na zpětné zrcátko pro posílení brandu a nabídky exkluzivních služeb.

PF

buďte originální

zašlete Vašim zákazníkům či známým přání k novému roku. Vytvoříme vám třeba tři návrhy originální grafiky PF třeba s Vaším brandingem. 

50

zakázkové ilsutrace k narozeninám

Vytvoříme prodle fotografií zakázkovou ilustraci do rámečku nebo na tričko, třeba jako dárek k životnímu jubileu. 

MĚSTO LITVÍNOV

plakáty AKCÍ

Plakáty pro městské akce ve velikostech A1 a příprava předtiskových dat pro tiskárnu. Současně s plakáty jsem vytvořil i digitální verze pro sociální sítě a zmenšené verze pro tisknutí v periodikách , vstupenky přidružených akcí... zkrátka grafický asset pro další využití v propagaci města. 

SILVER LIGHTING MAY DAY

plakáty a letáky
Plakát pro NewYorskou nadaci Silver Lighting a jejich tradiční květnový šamionát v atletice napříč všemi věkovými kategoriemi  jsem vytvářel několik let po sobě. Rád Vám vytvořím také originální plakát třeba i na Vaši akci. Dostupně, rychle a hlavně stylově. 
korporátní identita os malbardesign

iShop Local

Hlavičkové papíry, vizitky, obálky, desky....
Kompletní brand identity balíček včetně loga a webu pro iShopLocal z Nizozemí
návrh designu mikiny od malbardesign

Media Skunk Works

design potisku triček, čepic a dalšího textilu
Vytvářím návrhy potisku triček, mikin, čepic a dalšího textilu. Poradím Vám se správným výběrem ale i s typem potisku . 
návrh jídelního menu bistra od malbardesign

ONUR

brožury , menu a ceníky
Pokud máte malou restauraci , fastfood, kavárnu  či prodejnu s čerstvým a voňavým pečivem, určitě se neobejdete bey skládaného menu / nabídce se kterými mám rovněž bohaté zkušenosti. Stejně jako pro tento turecký fastfood z Maastrichtu v Nizozemí. 
návrh logo manuálu od malbardesign

ODDSRING

průvodce vizuálním stylem
Zpracování důkladného logomanuálu pro světově známé Casino bylo pro mne nejen zajímavou prací ale i zábavou. 
návrh kávového lístku od malbardesign

MANUEL

menu
Ilustrovaná manu, foto-manu či jen typografická menu do Vaší restaurace dotváří dokonalé image Vašeho podniku. Memu je perfektní možností jak zákazníkovi nabídnout Vaše služby v perfektní vizuální formě a protože design vždy prodává , i Vaše produkty můžete skvěle podpořit v prodeji. 
návrh sezónního menu od malbardesign

u Zámeckého parku

letáky a plakáty
Znáte to , příští týden pořádáte akcičku a nikdo o ni ještě neví? Nezoufejte, navrhnu vám bleskově leták či plakát a vytvořím jeho facebookovou verzi která obletí všechny Vaše přátelé a zákazníky v mžiku... 
design přebalu knihy

KNIHY

design přebalů knih
Mám letité zkušenosti s designem přebalů knih. Navrhnu i Vám zajímavý obal na knihu , CD či další nosiče, které se díky skvělému designu budou určitě mnohem lépe prodávat. Vyzkoušejte se poptat sami na ceny a možnosti. 
návrh ekologického obalu Goji  od malbardesign

PARADISET

Obalový design
Design kompletní řady obalů pro zdravé RAW FOOD pro zákazníka ze Švédska s originálně  ilustrovanými produkty pro mne byla opravdu skvělá zábava. I vám navrhnu obal pro který lidé do regálu prostě sáhnou....

Líbí seVám naše práce?